Distance
Apstiprināts / Nav apstiprināts
Vārds, Uzvārds Gads Grupa Klubs Valsts Pilsēta
Daiga Saule 1985 TS1 lv Sigulda
Jolanta Egle 1989 TS1 lv Sigulda
Mārcis Petzāle 2000 TV1 lv Cēsis
Andis A 1981 TV2 lv Ozolnieki
Jūlija Meļņikova 1988 TS1 lv Rīga
Sergejs Baikovs 1987 TV1 lv Gulbene
Andrejs Grēvis 1978 TV2 lv Skulte
Mārtiņš Vīksna 1989 TV1 Ķepas lv Cesis
Daniela Šakociņa 2000 TS1 lv Smiltene
Aija Konrāde 1986 TS1 lv Rīga
Ivars Svekris 1989 TV1 lv Rīga
Daniels Dakars 1995 TV1 LV Rīga
Dāvis Liepa 1995 TV1 Jaunība lv Rīga
Gunārs Dūzens 1984 TV1 lv Saldus
Kristīne Vāvere 1984 TS1 lv Rīga
Kristīne Roga 1982 TS2 ASK Patria lv Rīga
Olga Sen 1990 TS1 Tiesiog Ateik lt Vilnius
Zane Dāvidsone 1993 TS1 LV Valmiera
Indrė Čivilytė 1986 TS1 Tiesiogateik lt Vilnius
Andrejs Greitans 1987 TV1 Nbs lv Rīga
Jānis Vijups 1988 TV1 NAV lv Rīga
Aneta Jaurienė 1986 TS1 #tiesiogateik lt Lietuvos
Juris Dārziņš 1987 TV1 lv Limbaži
Rītavs Žīgurs 2000 TV1 lv Jaunpiebalga
Nerijus Turevicius 1978 TV2 Tiesiog ateik lt Elektrenai
Elvita Alksne 1999 TS1 ZVOC lv Valmiera
Valdemārs Teterovskis 2000 TV1 lv Vangaži
Viktorija Ratačova 1993 TS1 lv Salaspils
Marius Lomakin 1988 TV1 lt Elektrenai
Evaldas Ščiuka 1992 TV1 Balticpower.co.uk lt Vilnius
Ugnė Jakaitytė 1996 TS1 Balticpower.co.uk lt Vilnius
Gintaras Verikas 1993 TV1 Balticpower.co.uk lt Vilnius
Aleksandr JEVENSAPER 1976 TV2 TiesiogAteik lt Vilnius
Jānis Rakulis 2000 TV1 lv Cēsis
Renāts Nikitins 1981 TV2 Rīgas satiksme lv Rīga
Ruslanas Prokopenko 1975 TV2 Bėgimo Klubas Tiesiog Ateik lt Žagarė
Viltė Prokopenko 2000 TS1 Bėgimo klubas Tiesiog Ateik lt Žagarė
Ēriks Bogdanovs 1987 TV1 ASK Patria lv Cēsis
Domas Šimaitis 2001 TV1 Bėgimo klubas Tiesiog Ateik lt Žagarė
Elvis Kaminskis 1998 TV1 lv Cēsis
Ēriks Roberts Ķezbers 1996 TV1 lv Cēsis
Jevgenijs Prokofjevs 1981 TV2 Rīgas satiksme lv Rīga
Lāsma Caune 1984 TS1 lv Rīga
Lelde Māliņa 1991 TS1 lv Koknese
Elīna Pinne 1999 TS1 NAA lv Rīga
Agne Ciplyte 1985 TS1 lt Panevezys
Lauma Mačule 1991 TS1 lv Smiltene
Silvestrs Vaitkevičs 1996 TV1 lv Salaspils
Marius Nisslmueller 1998 TV1 lv Rīga
Theresa Nisslmueller 1992 TS1 lv Rīga
Eglė Eglutė 1979 TS2 Tiesiog ateik lt Vilnius
Francois Larocque 1982 TV2 ca Fredericton
Arturs Gabetovs 1995 TV1 lv Riga
Alessandra Fomenko 1994 TS1 lv Riga
Veronika Kozubova 1998 TS1 lv Rīga
Andris Zaharovs 1991 TV1 lv Riga
Karolis Kieras 1994 TV1 Tiesiog ateik lt Trakai
Mihails Kuļikovs 1994 TV1 lv Riga
Lāsma Buķe 1987 TS1 StBn lv Ogre
Aleksandrs Pavlovskis 1993 TV1 lv Jelgava
Ignas Bakejus 1985 TV1 Tiesiog ateik / myhero lt Vilnius
Lina Preidytė 1976 TS2 Tiesiogateik lt VIlnius
Guillaume Brindamour 1987 TV1 EFP battlegroup ca Quebec
Aleksandrs Kruglovs 1987 TV1 lv Rīga
Oskars Stepiņš 1983 TV2 lv Baloži
Sanda Markevica 1986 TS1 lv Sigulda
Māris Skromāns 1984 TV1 lv Sigulda
Atis Aleksandrovs 1973 TV3 lv Rīga
Ivars Jansons 1980 TV2 lv Jelgava
Aļona Virviča-Jansone 1983 TS2 lv Jelgava
Kristiāns Stanka 2000 TV1 lv Vītiņi
Kristers Keišs 2000 TV1 lv Dviete
Anastasija Kostenko 1993 TS1 lv Riga
Iņigo Torre 1988 TV1 es Riga
Sintija Gedzune 1996 TS1 lv Rīga
Elvis Teninsons 1993 TV1 lv Baloži
Marija Kirjuhina 1989 TS1 lv Ventspils
Karina Jacenko 1986 TS1 lv Ventspils
Ilja Ivanovs 1999 TV1 Golden Glory club lv Rīga
Kristiāns Hāns 2000 TV1 lv Īle
Rolands Kursišs 1982 TV2 lv Jelgava
Dāvis Skranda 2001 TV1 lv Auce
Juris Dūda-Čačs 1980 TV2 lv IGATE
Ilmārs Ķauķītis 1990 TV1 DreamTeam lv Smiltene
Antons Dolgopolovs 1990 TV1 lv Riga
Jevgenijs Ņikitins 1990 TV1 lv Riga
Adrians Balodis 1985 TV1 lv Ozolnieki
Evija Kristberga 1981 TS2 lv RĪGA
Gatis Briģis 1994 TV1 lv Rīga
Aija Būmane 1982 TS2 lv Valmiera
Laura Sekste 1993 TS1 LAUMIŅAS REZIDENCE lv RĪGA
LĪGA ZUTE 1989 TS1 lv SIGULDA
Ēriks Veldee 1977 TV2 lv Kadaga
Lindq Kostjuka 1988 TS1 lv Liepāja
Solvita Purmale 1980 TS2 lv Latvia
Jūlija Garkuša 1984 TS1 lv Ķegums
Līga Kalniņa 1992 TS1 lv Rīga
Mārtiņš Arājs 1997 TV1 lv Vecpiebalga
Aiga Ruciņa 1993 TS1 ASK Patria lv Rīga
Estere Balode 1998 TS1 lv Liepāja
Andris Akmentiņš 1986 TV1 Vuvuzela lv Rīga
Anastasija Artemjeva 1998 TS1 lv Riga
Kristaps Ģelzis 1989 TV1 lv Tukums
Mārtiņš Ortmanis 1996 TV1 lv Rīga
Raimonds Rozenfelds 1976 TV2 lv Riga
Ilmārs Grigalis 1979 TV2 lv Ādaži
Madara Eglīte 1988 TS1 lv Valmiera
Daiga Veldre 1983 TS2 lv Kadaga
Romans Krickis 1991 TV1 lv Riga
Rolands Šķirpāns 1996 TV1 lv Sigulda
Oskars Joksts 1990 TV1 lv Dobele
Artūrs Romanovskis 1984 TV1 lv Valmiera
Santa Beinerte 1994 TS1 lv Cēsis
Uģis Liepiņš 1994 TV1 lv Saulkrasti
Zane Puriņa 1992 TS1 lv Saulkrasti
Māris Vizulis 1983 TV2 Trakie Eži lv Rīga
Kārlis Stonka 1992 TV1 lv Gulbene
Daina Stonka 1992 TS1 lv Gulbene
Signe Svikša 1989 TS1 lv Madona
Elīna Neimane 1988 TS1 lv Sigulda
Roberts Vītols 1989 TV1 lv Ventspils
Kristīne Vītola 1984 TS1 lv Ventspils
Reinis Talmanis 1997 TV1 lv Rīga
Pāvels Nikolajevs 1982 TV2 lv Rīga
Jurijs Misjuns 1983 TV2 Valsts policija lv Rīga
Ieva Spruženiece 1987 TS1 lv Rīga
Elvis Peckeliunas 1997 TV1 Tiesiog Ateik lt Trakai
Dana Krūmiņa 2001 TS1 lv Rīga
Inguss Rozītis 1990 TV1 lv Rīga
Nataļja Gasane 1983 TS2 lv Rīga
Valdis Silovs 1990 TV1 Jaunsardzes vienība lv Pļaviņas
Hugo Grūbe 1999 TV1 lv Cēsis
Jānis Jablovskis 1984 TV1 JJ485 lv Rīga
Alvis Pabērzs 1994 TV1 lv Rīga
Dairis Kļaviņs 1997 TV1 lv Līgatne
Jaroslav Nadzam 1988 TV1 lv Adazi
Jolanta Beltiņa 1988 TS1 lv Jūrmala
Dainida Jelovenko 1989 TS1 lv Jūrmala
Niks Bārzdainis 2000 TV1 lv Koknese
Ainārs Birze 2000 TV1 lv Rīga
Kristaps Jakubonis 1995 TV1 lv Rīgā
Jekabs Dambergs 1993 TV1 lv Rīga
Anna Kirsa 1994 TS1 lv Rīga
Lita Meistere 1974 TS3 Jaunsardze lv Valmiera
Līga Brutāne 1989 TS1 lv Rīga
Ingūna Zute 1987 TS1 lv Ogre
Reinis Šmits 2000 TV1 lv Cēsis
Dāniels Vladimirovs 2001 TV1 Džudo Klubs Saldus lv Saldus
Inna Gusarova 1983 TS2 lv Ādaži
Madara Šteina 1988 TS1 lv Rīga
Lauris Melnis 1988 TV1 NBS lv Rēzekne
Ralfs Baltiņš 1997 TV1 lv Jaunmārupe
Andris Zeps 1989 TV1 lv Rīga
Gelijs Svjatkins 1995 TV1 lv Dobele
Daniel Alonso Isla 1990 TV1 2 pn es Segovia
Joan Miro 1994 TV1 2 pn es Alcoy
Sergio García García 1995 TV1 2 pn es Hellin
Juan Diego Villasan Espinosa 1986 TV1 2 pn es Badajoz
Zaiga Smikarste 1991 TS1 lv Jelgava
Alīna Ivanovska 1993 TS1 lv Rīga
Madars Balodis 1993 TV1 lv Skrunda
Anita Goldberga 1990 TS1 lv valmiera
Roberts Pods 1988 TV1 lv valmiera
Tomáš Oravec 1992 TV1 sk Liptovský Mikuláš
Martin Adame 1997 TV1 sk Martin
Olga Grudule 1976 TS2 lv Ogre
Laima Ķevere 1995 TS1 lv Valmiera
Dainius Liutkus 1986 TV1 OCR Baltic warriors lt Piliuona
Evija Ziediņa 1990 TS1 lv Rīga
Egons Ansbergs 1986 TV1 lv Rīga
Elmārs Blūms 1988 TV1 ASK patria lv Rīga
Antanas Kvedaravičius 1995 TV1 Tiesiog Ateik lt Viļņa
Jānis Ronis 1986 TV1 lv Grobiņa
Inese Arnīte 1989 TS1 lv Valmiera
Stefan Radetic 1991 TV1 lv Kadaga
Māris Paldiņš 1998 TV1 lv Rīga
Igors Lekomcevs 1992 TV1 lv Rīga
Kristiāns Mārtuševs 1998 TV1 lv Rīga
Miks Cērpiņš 1998 TV1 lv Tukums
Linda Štēra 1989 TS1 lv Rīga
Inese Bērziņa 1987 TS1 lv Sigulda
Faina Ņebova 1991 TS1 lv Rīga
Jānis Ķudis 1997 TV1 lv Liepāja
Leonārs Ēriks Kaupmanis 1998 TV1 lv Rīga
Viesturs Čunka 1991 TV1 lv Rīga
Jurijs Kovalenko 1977 TV2 lv Rezekne
Kārlis Štērs 1990 TV1 lv Vecumnieki
Jānis Ozols 1991 TV1 lv Aizpute
Edgars Balodis 1991 TV1 lv Aizpute
Niklāvs Prūsis 2000 TV1 lv Rīga
Gustavs Bērziņš 2000 TV1 lv Rīga
Jānis Milaknis 1997 TV1 lv Viesīte
Kristaps Kudlāns 1990 TV1 lv Rīga
Artūrs Gansausks 1983 TV2 lv Rīga
Salvis Ozoliņš 1992 TV1 OZOendurance lv Jaunpiebalga
Andris Rozentāls 1978 TV2 lv Riga
Sergejs Rjabiņins 1990 TV1 lv Liepāja
Elvis Elksnis 1995 TV1 lv Jaunpiebalga
Edgars Zīle 1992 TV1 lv Rīga
Andris Mickevičs 1992 TV1 lv Rīga
Nils Sauja 2001 TV1 lv Rīga
Rūdolfs Umblejs 2000 TV1 DEPO WORKOUT lv Sigulda
Marks Aigars Bošs 1999 TV1 DEPO WORKOUT lv Sigulda
Ronalds Kaups 1994 TV1 lv Liepāja
Raimonds Bāliņš 1973 TV3 Bailarico lv RIGA
Matīss Kučinsks 1991 TV1 lv Rīga
Sergejs Podlasovs 1990 TV1 Vilki lv ĀDAŽI
Eldars Trapucka 1997 TV1 NAA lv Riga
Romans Barkovskis 1982 TV2 UPS lv Riga
Miks Dzenis 1990 TV1 OZO Strength & Conditioning lv Rīga
Ilvars Glāznieks 1973 TV3 lv Gulbene
Baiba Celmiņa 1979 TS2 lv Rīga
Niks Kristers Glāznieks 2000 TV1 lv Gulbene
Svetlana Čirkova 1984 TS1 lv Rīga
Niks Širins 2000 TV1 DEPO WORKOUT lv Sigulda
Mairita Bukša 1995 TS1 lv Daudzeva
Agnese Jermacāne 1998 TS1 lv Rīga
Aleksandrs Senkova 1993 TV1 lv Riga
Renàrs Veigulis 1986 TV1 lv Rìga
Agrita Vingre 1995 TS1 lv Rīga
Edgars Eglitis 1989 TV1 lv Cesis
Andis Spilvenieks 1979 TV2 lv Rīga
Sanita Šulca 1981 TS2 lv Saulkrasti
Lāsma Muižniece 1985 TS1 Rīdzene lv Rīga
Aija Matuzele 1984 TS1 CfRīdzene lv Riga
Laura Znotiņa 1992 TS1 Rīdzene lv Rīga
Krišjānis Cers 1991 TV1 lv Saulkrasti
Romans Rudzītis 1989 TV1 lv Rīga
Andris Bāliņš 1981 TV2 SK Dzērvene lv Jelgava
Ivo Freimanis 1993 TV1 DBH lv Sigulda
Ivars Brauns 1986 TV1 lv Rīga
Ramūnas Polujanskis 1979 TV2 lt antarior@yahoo.com
Terēza Šefere 1992 TS1 lv Rīga
Danata Podorska 1993 TS1 lv Rīga
Oskars Brauns 1979 TV2 _ lv Jelgava
Sergejs Kižlo 1993 TV1 lv Riga
Arvis Adijans 1983 TV2 lv Riga
Arvis Milosevičs 1994 TV1 lv Rīga
Nauris Aukmanis 1989 TV1 Ask Patria lv Olaine
Mārtiņš Švāgers 1992 TV1 lv Bauska
Rolands Siliņš 1994 TV1 lv RĪGA
SAULIUS NASKAUSKAS 1966 TV3 TIESIOG ATEIK lt VILNIUS
Alfonso Diaz 1994 TV1 COS-D es Madrid
Carlos Alarcos 1985 TV1 COS-D es Madrid
Artūrs Putovs 1988 TV1 NBS NP lv Lielvārde
Mārtiņš Ranka 1991 TV1 NBS NP lv Rīga
Vadims Krušāns 1986 TV1 NBS NP lv Rīga
Neringa Griskiene 1991 TS1 OCR BALTIC WARRIORS lt Kaunas
Karolis Griska 1989 TV1 OCR BALTIC WARRIORS lt Kaunas
Jānis Vjaters 1973 TV3 lv Kadaga
Ričarxs Dresmanis 2001 TV1 Nav lv Rīga
Zigmārs Cercins 1983 TV2 lv Riga
Sergejs Rezgolds 1995 TV1 lv Sigulda
Viktors Mockus 1986 TV1 lv Riga
Didzis Graudins 1980 TV2 lv Rīga
Janis Ozolins 1989 TV1 OZO Strength & Conditioning lv Mārupe
Santa Ozolina 1993 TS1 OZO Strength & Conditioning lv Mārupe
Edgars Kudiņš 1990 TV1 OZO Strength & conditioning lv Riga
Rūdolfs Kalvāns 1980 TV2 lv Ropažu novads
Raimonds Bortaščenoks 1990 TV1 lv Rīga
Mārcis Umbraško 1996 TV1 lv Dobele
Dāvids Kalējs 1991 TV1 lv Rīga
Juan manuel Gimenez donaire 1988 TV1 es Almeria
Etjens Renārs Tērs 2000 TV1 19KNB lv Rīga
Aigars Romanuks 1986 TV1 lv Riga
Jānis Rušķis 1992 TV1 lv Jumprava
Andris Bergmanis 1984 TV1 lv Sigulda
Jevgeņija Kiseļova 1988 TS1 lv Kadaga, Ādažu novads
Kaspars Piševs 1987 TV1 lv Rīga
Reinis Goldšmits 1990 TV1 lv Rīga
Oļegs Romaņuks 1979 TV2 lv Rīga
Laura Zablovska 1995 TS1 lv Ventspils
Julio Ferreira pirez 1978 TV2 lv Kadaga
Cristhian Delgado Mayta 1977 TV2 es Zaragoza
Jose Nebra pardillos 1982 TV2 es Alfajarin
Hanier Hernández Díaz 1998 TV1 es Zaragoza
Adan Diaz Arda 1991 TV1 es Zaragoza
Adrians Komisenko 1997 TV1 lv Ādaži
Linda Borbale 2001 TS1 olaines VK lv Olaie
Reinis Melbergs 1991 TV1 lv Sabile
Zita Borbale 1978 TS2 OLlIMPS Ladies lv Olaine
Dainis Laicāns 1985 TV1 lv Balvi
Diāna Mickēviča 1990 TS1 lv Rīga
PAOLA RICO HERRERA 1981 TS2 HISPANOS es ZARAGOZA
PAOLA MORA MARTINEZ 1990 TS1 HISPANOS es ZARAGOZA
DARIO CARBONELL AZAGRA 1970 TV3 es ZAARAGOZA
RUBEN AGUILAR DE PEDRO 1982 TV2 es ZARAGOZA
jose manuel de la rosa diaz 1978 TV2 es cadiz
mariano lopez sanchez 1975 TV2 es zaragoza
Pablo Guillén 1996 TV1 es Madrid
Francisco González Arias 1990 TV1 es Madrid
Edgars Kaupe 1985 TV1 Carnikava lv Carnikava
Vilnis Ozols 1981 TV2 lv Limbaži
Elīna Kulbe 1980 TS2 lv Rīga
Pablo Jesús González del Campo Muñoz de Morales 1992 TV1 es Daimiel
JOSÉ GUTIÉRREZ 1973 TV3 es VALENCIA
Laura Svagere 1987 TS1 lv Bauska
Irēna Būmeistare 1988 TS1 lv Bauska
Zane Klaustiņa 1990 TS1 lv Rīga
Liene Bojāre 1991 TS1 lv Rīga
Juris Larnovskis 1989 TV1 lv Rīga
Jorge Armando Chavez Livia 1980 TV2 COS-D es Madrid
Mārcis Degteris 1991 TV1 Sporta Centrs Jugla lv Ikšķile
Jānis Eimuss 1967 TV3 lv Bauska
Dāvis Eimuss 1988 TV1 lv Bauska
Inga Eimusa 1988 TS1 lv Bauska
Edvards Avotnieks 1998 TV1 lv Daugavpils
Alīna Baslika 1999 TS1 lv Aloja
Mārtiņš Lagzdiņš 1991 TV1 lv Saldus
Karīna Grebeža 1994 TS1 NMPD lv Preiļi
Sanita Roze 1988 TS1 lv Salaspils
Sergejs Kutiščevs 1995 TV1 lv Strenči
Gatis Kārkliņš 1978 TV2 lv Cēsis
Atis Šēnbergs 1986 TV1 lv Sigulda
Dāvis Lācis 1975 TV2 lv Sigulda
SERGEJS TIMONINS 1984 TV1 lv RIGA
Niks Stara 1997 TV1 lv Riga
Sandis Bērziņš 1985 TV1 lv Rīga
kaspars Jankovskis 1982 TV2 lv sigulda
Viesturs Ķudis 1987 TV1 lv Rīga
Mārtiņš Āriņš 1994 TV1 lv Salaspils
Artūrs Baltiņš 1992 TV1 lv Rīga
Māris Katkovskis 1991 TV1 lv Rīga
Zanda Jākobsone 1998 TS1 lv Saldus
Oskars Reiziņš 1990 TV1 lv Valmiera
Martins Orskis 1989 TV1 lv Kocēni
Betija Reiziņa 1989 TS1 lv Valmiera
Santa Rožņoja 1985 TS1 lv Valmiera
Gatis Bērziņš 1987 TV1 Vsk Noskrien, Mārupe lv Mārupe
Māris Reliņš 1986 TV1 Cements lv Rīga
Patrīcija Segliņa 1995 TS1 lv Rīga
Olita Ločmele 1989 TS1 lv Valmiera