Distance
Apstiprināts / Nav apstiprināts
Vārds, Uzvārds Gads Grupa Klubs Valsts Pilsēta
Francis Virtmanis 2002 JV lv Rīga
Jēkabs Keišs 2002 JV lv Rīga
Harijs Jaunzems 2003 JV lv Rīga
Dāvids Valdis Justs 2001 JV Jaunsardze lv Rīga
Katrīna Zirne 2002 JS lv Rīga
Karlīna Zirne 2002 JS lv Rīga
Eduards Kušners 2003 JV Jaunsardze lv Rīga
Linita Trofimovap 2004 JS lv Sigulda
Gints Britiks 2003 JV lv Sigulda
Linita Trofimova 2004 JS lv Sigulda
Pēteris Lagons 2004 JV lv Sigulda
Aksels Audze 2001 JV Jaunsardze lv Rīga
Jānis Marcinkevičs 2005 JV lv Sigulda
Ģirts Pūris 2002 JV lv Vangaži
Signe Sigita Balabka 2002 JS JV lv Rīga
Sigulda Ziemelis 2003 JV lv Sigulda
Jurģis Kristiāns Lubarts 2001 JV lv Sigulda
Mārtiņš Aigars Ziedonis 2002 JV lv Sigulda
Juris Novickis 2004 JV lv Rīga
Rusnė Prokopenko 2003 JS Bėgimo klubas Tiesiog Ateik lt Žagarė
Adrija Prokopenko 2004 JS Bėgimo klubas Tiesiog Ateik lt Žagarė
Gintarė Misevičiūtė 2002 JS Bėgimo klubas Tiesiog Ateik lt Žagarė
Juris Novickis 2004 JV lv Rīga
Justas Stabrauskas 2003 JV Bėgimo klubas Tiesiog Ateik lt Žagarė
Nils Spuravs 2002 JV lv Sigulda
Marta Bērziņa 2004 JS lv Sigulda
Rihards Hoņavko 2005 JV lv Inčukalns
Aistė Gecaitė 2004 JS Bėgimo klubas Tiesiog ateik lt Žagarė
Marija Pulste 2004 JS Siguldas Jaunsardze lv Sigulda
Daugvydas Staniūnas 2004 JV Tiesiog Ateik lt Vilna
Ernests Petrovskis 2005 JV lv Inčukalns
Roberts Cakuls 2002 JV lv Rēzekne
Matīss Jaunslavietis 2002 JV lv Valka
Aivars Skābarnieks 2003 JV Jaunsardzes vienība lv Pļaviņas
Jānis Orlovs 2004 JV Jaunsardzes vienība lv Pļaviņas
Ilga-Annija Šmite 2002 JS Jaunsardzes vienība lv Pļaviņas
Jānis Marvinkevičs 2005 JV Jaunsardzes vienība lv Pļaviņas
Zelma Krekle 2004 JS lv Rīga
Kasparas Preidys 2002 JV Tiesiog Ateik lt Viļņa
Reinis Lapiņš 2004 JV Jaunsardze lv Valmiera
Alans Tajanovičs 2004 JV Jaunsardze lv Valmiera
Diāna Apsīte 2003 JS lv Jēkabpils
Ingus Ābeltiņš 2004 JV lv Jēkabpils
Edgars Kristaps Rupeiks 2004 JV lv Rīga
Eduards Kovalenko 2002 JV "SEDNA" lv Rezekne
Roberts Immurs 2004 JV Jaunsardze lv Valmiera
Kristofers Kraze 2003 JV Jaunsardze lv Valmiera
Rūdolfs Vahers 2003 JV lv Smiltene
Reinis Jānis Volkovs 2003 JV lv Rīga
Markuss Melbārdis 2001 JV lv Limbaži
Daniils Konevs 2003 JV lv Rezekne
Mārtiņš Smirnovs 2002 JV lv Salaspils
Uģis Veidemanis 2004 JV RRS Vecmīlgrāvis lv Rīga
Edvards Francs 2002 JV Patria lv Limbaži
Egīls Ziediņš 2001 JV lv Langstiņi
Kristers Miķis 2004 JV lv Rīga